Coaching w praktyce, Gdańsk

Przebieg szkolenia o nazwie: Coaching w praktyce, ma przewidziany początek w dniu 2013-03-01 i potrwa ono do 2013-04-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 897.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *