Coaching menedżerski, WARSZAWA

Przedstawiamy kolejne szkolenie Instytut Wolnej Myśli pt.: Coaching menedżerski. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-01, zaś koniec 2013-01-01.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 528.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Coaching menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Coaching menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *