Coaching menedżerski, Toruń

Prezentujemy następne szkolenie Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Coaching menedżerski. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-03-01, zaś koniec 2013-04-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 528.90.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Coaching menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *