Coaching i mentoring jako skuteczne narzędzia rozwoju osobistego i zawodowego

Pragniemy zaoferować Coaching i mentoring jako skuteczne narzędzia rozwoju osobistego i zawodowego. Jest to szkolenie, którego przebieg nie posiada jednoznacznie określonego startu. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, HR, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały ujawnione.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 0.00.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching i mentoring jako skuteczne narzędzia rozwoju osobistego i zawodowego, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, HR, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Coaching i mentoring jako skuteczne narzędzia rozwoju osobistego i zawodowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *