ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Chcemy Państwu przedstawić ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-21. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, menedżerskie, marketing/reklama. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 789.60.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 6%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, menedżerskie, marketing/reklama – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *