Coaching

Prezentujemy następne szkolenie firmy Perspecta o nazwie: Coaching. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-20.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w ofercie wskazane, gdzie miałby się on znajdować.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Coaching, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Coaching.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *