Coaching

Oferujemy następne szkolenie Perspecta zatytułowane: Coaching. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-27.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści wyznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Coaching, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Coaching.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *