Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu, Kraków

Chcemy zaprezentować Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-12-19. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, inwestycje, księgowość, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Wyspiański. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 310.00.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, inwestycje, księgowość, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *