Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu, Kraków

Chcemy zaprezentować Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-12-19. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, inwestycje, księgowość, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Wyspiański. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 310.00.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, inwestycje, księgowość, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Budżet zadaniowy i sprawozdawczość budżetowa w układzie zadaniowym w jednostkach sektora finansów pu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *