AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR, Kraków

Pragniemy zaprezentować AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2013-03-05. Organizatorem jest firma Ekspert Handlowy, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Kraków, Dom POLONII, ul. Rynek Główny 14. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo też jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 719.10 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 10%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-02-22.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *