Budowanie wizerunku i marketing w firmie

Pragniemy Państwu zaprezentować Budowanie wizerunku i marketing w firmie. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-24. Organizatorem jest firma Perspecta, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w ofercie podane, gdzie miałby się on znajdować.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 0.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie wizerunku i marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR – zaprasza Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Budowanie wizerunku i marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *