Budowanie wizerunku i marketing w firmie

Termin szkolenia pt.: Budowanie wizerunku i marketing w firmie, jest planowany w dniu 2012-11-27. Jesteśmy znani jako Perspecta i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane teleadresowe nie zostały wskazane.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 0.00.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie wizerunku i marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Firmowe, inne, zarządzanie, PR – zachęca Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Budowanie wizerunku i marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *