Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli o nazwie: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-01, zaś koniec 2013-01-01.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *