Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, Poznań

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-02-01, zaś koniec 2013-03-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź też samego jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 282.90 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Budowanie marki osobistej – od wizerunku do kapitału.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *