Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., Katowice

Chcemy przedstawić Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS).. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-22. Organizatorem jest Altkom Akademia S.A., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1611.75.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe – zachęca Altkom Akademia S.A. mająca swą siedzibę w mieście m. st. Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *