Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., Katowice

Oferujemy następne szkolenie Altkom Akademia S.A. zatytułowane: Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS).. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-12 oraz zakończy się 2012-11-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice..Miejsce jest w ofercie określone jako Katowice woj. Śląskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1611.75.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe – zaprasza Altkom Akademia S.A. z siedzibą w miejscowości m. st. Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Bilansowanie kompetencji z zarządzania projektami PRINCE2® – ZP-FP2/3/ZPKAT + ZP-FP2-e (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *