Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)., Poznań

Chcemy Państwu przedstawić Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS).. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-02-04 i potrwa ono do 2013-02-07. Organizatorem jest Altkom Akademia S.A., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Altkom Akademia S.A. Oddział Poznań. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Opisywane tu wyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo – zaprasza Altkom Akademia S.A. z siedzibą w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *