Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)., Poznań

Chcemy Państwu przedstawić Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS).. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-02-04 i potrwa ono do 2013-02-07. Organizatorem jest Altkom Akademia S.A., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Altkom Akademia S.A. Oddział Poznań. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Opisywane tu wyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo – zaprasza Altkom Akademia S.A. z siedzibą w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *