Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)., Katowice

Pragniemy Państwu zaprezentować Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS).. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-11-26, zaś koniec 2012-11-29. Organizatorem jest Altkom Akademia S.A., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Altkom Akademia S.A. Oddział Katowice.. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Katowice województwo Śląskie.

Opisywane tu powyżej szkolenie należy do kategorii bezpłatnych. Fakt ten może być efektem dofinansowania. O tę ewentualność można, w razie wątpliwości dopytać organizatora.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo – zaprasza Altkom Akademia S.A. posiadająca swą siedzibę w mieście m. st. Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Bezpieczeństwo IT – BS.IT/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *