ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Przedstawiamy następne szkolenie firmy MatiConsulting zatytułowane: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-03-29.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 756.00.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według prowadzących 10%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *