ASSESSMENT/DEVELOPMENT CENTER – przygotowanie, przeprowadzenie, ocena i opracowanie wyników, Warszawa

Szkolenie o nazwie ASSESSMENT/DEVELOPMENT CENTER – przygotowanie, przeprowadzenie, ocena i opracowanie wyników, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-25 i potrwa ono do 2013-02-26.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, zarządzanie zespołem, kadry i płace, HR, rekrutacja, kierownicze.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1832.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-02-22 i obniżka jest równa według prowadzących 200 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu ASSESSMENT/DEVELOPMENT CENTER – przygotowanie, przeprowadzenie, ocena i opracowanie wyników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, zarządzanie zespołem, kadry i płace, HR, rekrutacja, kierownicze – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ASSESSMENT/DEVELOPMENT CENTER – przygotowanie, przeprowadzenie, ocena i opracowanie wyników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *