Angielski – konwersacje, Warszawa

Pragniemy zaoferować Angielski – konwersacje. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-10-04 i potrwa ono do 2012-10-30. Organizatorem jest Długi Język Centrum Języków Obcych, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Językowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, angielski. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Długi Język Centrum Języków Obcych. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 260.00.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Angielski – konwersacje, przypisanego do kategorii – Językowe, Biznesowe, umiejętności osobiste, angielski – zaprasza Długi Język Centrum Języków Obcych mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Angielski – konwersacje.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *