Asertywność, WARSZAWA

Oferujemy nowe szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. pt.: Asertywność. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-07 oraz zakończy się 2013-03-08.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, negocjacje, zarządzanie, interpersonalne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1190.03 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 25%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Asertywność, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, negocjacje, zarządzanie, interpersonalne – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Asertywność.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *