Angielski ogólny / General English poziom B1/B2, Warszawa

Chcemy zaprezentować Angielski ogólny / General English poziom B1/B2. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-11-27 oraz zakończy się 2013-02-28. Organizatorem jest Długi Język Centrum Języków Obcych, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Językowe, angielski. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Długi Język Centrum Języków Obcych. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1000.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Angielski ogólny / General English poziom B1/B2, przypisanego do kategorii – Językowe, angielski – zaprasza Długi Język Centrum Języków Obcych z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Angielski ogólny / General English poziom B1/B2.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *