Asertywność w zarządzaniu

Termin szkolenia o nazwie: Asertywność w zarządzaniu, nie posiada jednoznacznie określonego początku. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, kierownicze.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało dokładnie w ofercie zaznaczone.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Asertywność w zarządzaniu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Asertywność w zarządzaniu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *