Asertywność w zarządzaniu

Termin szkolenia o nazwie: Asertywność w zarządzaniu, nie posiada jednoznacznie określonego początku. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, kierownicze.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało dokładnie w ofercie zaznaczone.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Asertywność w zarządzaniu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Asertywność w zarządzaniu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *