Archiwizowanie, obieg i kontrola dokumentacji własnej i projektów unijnych

Pragniemy Państwu zaprezentować Archiwizowanie, obieg i kontrola dokumentacji własnej i projektów unijnych. Jest to szkolenie, którego termin nie posiada jednoznacznie określonego startu. Organizatorem jest Effect Group Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja, projekty unijne, inne, pracownik biurowy, sekretariat, HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w ofercie wskazane, gdzie miałby się on znajdować.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 0.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Archiwizowanie, obieg i kontrola dokumentacji własnej i projektów unijnych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, projekty unijne, inne, pracownik biurowy, sekretariat, HR – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Archiwizowanie, obieg i kontrola dokumentacji własnej i projektów unijnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *