Asertywność w zarządzaniu, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaoferować Asertywność w zarządzaniu. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-11-05 oraz zakończy się 2012-11-06. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1635.90 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Asertywność w zarządzaniu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Asertywność w zarządzaniu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *