Asertywność w zarządzaniu, Gdańsk

Przebieg szkolenia pt.: Asertywność w zarządzaniu, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-05, zaś koniec 2012-12-05. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 528.90 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Asertywność w zarządzaniu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Asertywność w zarządzaniu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *