ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, Poznań

Szkolenie zatytułowane ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Q33 Sp. z o. o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-08 i potrwa ono do 2012-10-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Grupa COSINUS.Położenie jest w ofercie określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zapewne zaletą opisywanego tu szkolenia jest fakt, że należy do darmowych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt. Jeśli ta informacja jest dla Ciebie istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo – zachęca Q33 Sp. z o. o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *