ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, Poznań

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Q33 Sp. z o. o. o nazwie: ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-05 oraz zakończy się 2012-11-09.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Grupa COSINUS. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Niewątpliwie zaletą opisywanego tutaj szkolenia jest fakt, że należy do grupy bezpłatnych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt szkolenia. Jeśli informacja jest istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo – zaprasza Q33 Sp. z o. o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *