Angielski dla firm – skuteczna nauka

Świat biznesu rządzi się swoimi prawami. Aby swobodnie się w nim poruszać niezbędna jest znajomość pewnych zasad, etykiety, odrobina sprytu i dyplomacji. W relacja międzynarodowych nie objedzie się także bez znajomości języka. Jeśli prowadzisz swoją własną firmę, jesteś członkiem zarządu lub zespołu pracowników, poświęć kilka minut na przeanalizowanie przedstawionych poniżej scenariuszy i sprawdź, czy któryś z nich nie brzmi przypadkiem znajomo. Może okazać się bowiem, że po przeczytaniu artykułu, zorientujesz się, w jaki sposób usprawnić działanie firmy, którą zarządzasz lub w której pracujesz. Angielski dla firm to zagadnienie, któremu warto poświęcić chwilę uwagi.

Zainwestuj w pracowników

Zbliża się koniec kwartału, pracujesz nad raportami, przeglądasz statystyki, a  na Twojej twarzy rysuje się szeroki uśmiech. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy udało Ci się dopiąć kilka większych kontraktów, na horyzoncie nowe tematy.  Rynek międzynarodowy nareszcie stoi przed Twoją firmą otworem! Pora zastanowić się nad kolejnymi działaniami, rozważasz w jaki sposób najlepiej delegować zadania. Niestety szybko orientujesz się, że w zespole, który składa się z doskonałych specjalistów brakuje jednak osób z płynną znajomością języka. Pamiętasz jednak, że podczas rekrutacji większość z zatrudnionych osób miało w swoim CV zadeklarowany pewien poziom biegłości w języku angielskim. Pora zatem zainwestować nieco w rozwój pracowników, co  z pewnością wkrótce przełoży się na sukces całej firmy. Jak to zrobić? Postawić na skuteczną naukę języka angielskiego. Jako szkoła z wieloletnimi tradycjami nieustannie obserwujemy rozwój rynku oraz zmieniające się potrzeby klientów. Angielski dla firm w Katowicach to opcja, którą wprowadziliśmy do oferty już kilka lat temu. Z roku na rok odnotowujemy rosnące zainteresowanie tym typem kursów. Przekonaj się, jak niewielka inwestycja może wpłynąć na dalsze losy Twojej firmy.

Nauka języka angielskiego – Skrivanek

Przyczyń się do rozwoju firmy

Być może jesteś po drugiej stroni. Zauważasz, że firma, w której pracujesz nieustannie się rozwija i poszerza swoją działalność, a wkrótce planowana jest ekspansja na rynki międzynarodowe. Zdajesz sobie sprawę, że niebawem komunikacja w języku polskim może okazać się niewystarczająca, jednak na myśl o pracy w języku angielskim czujesz niepokój, gdyż przez kilka ostatnich lat Twoja styczność z językiem ograniczała się do chwil spędzonych w kinie i serialowych wieczorów z amerykańskimi produkcjami. Nie panikuj – szukaj rozwiązań. Angielski dla firm to doskonała opcja, aby pogodzić interesy pracowników oraz pracodawcy. W XXI wieku skuteczna nauka w pracy to już niemalże standard. Pracodawcy stawiają bowiem na nieustanny rozwój swojego zespołu. Doskonale wykształcony pracownik, która ma możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji to największy skarb firmy. Zapoznaj się zatem z kompleksową ofertą naszej szkoły, a następnie wybierz się na rozmowę z szefem. Kto wie, czy on sam nie zaproponuje Ci podobnego rozwiązania nim Ty zdążysz wyjść z inicjatywą?

Dopasuj kurs do swoich potrzeb

Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest właściwe dobranie merytoryki, poziomu oraz formy kursu. Oferowane przez nas zajęcia to m.in. kursy ogólne z elementami w środowisku pracy, kursy specjalistyczne, kursy egzaminacyjne czy kursy konwersacyjne. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze jednego z kursów warto zapoznać się z ich specyfiką.

Kursy ogólne nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich umiejętności językowych tj.: mówienia, słuchania, czytania, pisania, niezbędnych do porozumiewania się w języku obcym we wszystkich sytuacjach codziennych i zawodowych. Kursy specjalistyczne przeznaczone są z kolei dla osób pragnących poznać lub poszerzyć znajomość terminologii i zastosowania języka fachowego oraz umiejętności komunikacji w środowisku pracy. Kursy egzaminacyjne nastawione są na przygotowanie do różnego rodzaju egzaminów, których zdanie skutkuje otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego umiejętności. Kursy konwersacyjne stanowią natomiast doskonałe uzupełnienie zarówno kursów ogólnojęzykowych, jak i egzaminacyjnych. Umożliwiają też poznanie żywego języka w jego różnych odmianach. Przed rozpoczęciem kursów każdorazowo przeprowadzane są testy kwalifikacyjne, które pozwalają określić poziom zaawansowania kursantów. Na ich podstawie tworzone są grupy.

Postaw na skuteczną i profesjonalną naukę

Na rynku istniejemy nie od dziś. Jesteśmy szkołą językową z 16 letnim stażem. Podobnie jak nasi klienci, wiemy, jak istotny jest ciągły rozwój. Nieustannie podnosimy zatem poziom swoich kwalifikacji. Dbamy o profesjonalną kadrę oraz śledzimy bieżące trendy w sposobach nauki języków obcych. Szkolimy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy. Lata doświadczenia pokazały nam, że w biznesie znajomość języka angielskiego to niezwykle pożądana umiejętność, dlatego angielski dla firm stał się jednym z tych obszarów naszej działalności, któremu w ostatnich latach poświęcamy najwięcej uwagi. Do tej pory zaufały nam zarówno większe przedsiębiorstwa, jak i mniejsze rodzinne firmy. Naszymi klientami są m.in. ING Bank Śląski, Agata, Mokate, Hendi, Gemo, Grupa OAK oraz wiele innych firm z różnych branż. Oferujemy wszystkie poziomy nauczania. Szkolimy zarówno początkujących, jak i osoby na średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Szkoła języków obcych Effectiva obecna jest w czołowych śląskich miastach, w tym m.in. w Katowicach, Mikołowie, Orzeszu czy Łaziskach. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty lub masz inne pytania, wyślij do nas wiadomość na adres: info@effectiva.pl lub zadzwoń pod numer: 606426870.

Poznaj – https://szkolajezyk.pl/

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *