Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku, Częstochowa

Pragniemy Państwu przedstawić Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-10-17. Organizatorem jest Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, kontrola i płace, księgowość, rachunkowość, prawne.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Centrum miasta. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Częstochowa woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 430.50 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, kontrola i płace, księgowość, rachunkowość, prawne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Katowice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *