Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, Częstochowa

Chcemy przedstawić Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-10-05. Organizatorem jest firma Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum miasta. Dla tego obiektu dane są wyznaczone jako Częstochowa woj. Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 430.50.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *