Akademia handlowca, WARSZAWA

Data szkolenia : Akademia handlowca, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-02-15, zaś koniec 2013-02-16. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1045.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *