Akademia handlowca, Kraków

Szkolenie pt. Akademia handlowca, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-02-01 oraz zakończy się 2013-02-02.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1045.00 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *