Akademia handlowca, Kraków

Pragniemy Państwu zaprezentować Akademia handlowca. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-11-16, zaś koniec 2012-11-18. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1317.50 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust wynosi według firmy 15%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Biznesowe – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *