Akademia handlowca, KARPACZ

Pragniemy Państwu zaprezentować Akademia handlowca. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-19, zaś koniec 2012-10-21. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako KARPACZ woj. Dolnośląskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu albo też jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1317.50 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według firmy 15%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Biznesowe – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *