AEO – dlaczego warto mieć certyfikat

Przedstawiamy następne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: AEO – dlaczego warto mieć certyfikat. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w ofercie zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 0.00.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu AEO – dlaczego warto mieć certyfikat, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: AEO – dlaczego warto mieć certyfikat.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *