AEO – dlaczego warto mieć certyfikat, Warszawa

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. zatytułowane: AEO – dlaczego warto mieć certyfikat. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-03-18.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Progress Project.Położenie jest w ofercie określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 848.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-15 i rabat wynosi według prowadzących 100 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu AEO – dlaczego warto mieć certyfikat, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, zarządzanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: AEO – dlaczego warto mieć certyfikat.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *