ADR – Transport, składowanie i oznaczanie materiałów niebezpiecznych, Kraków

Pragniemy przedstawić ADR – Transport, składowanie i oznaczanie materiałów niebezpiecznych. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-03-22. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 910.20.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-03-21, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 100 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ADR – Transport, składowanie i oznaczanie materiałów niebezpiecznych, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, prawo pracy – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ADR – Transport, składowanie i oznaczanie materiałów niebezpiecznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *