5S w praktyce – organizacja miejsca pracy, Warszawa

Pragniemy Państwu przedstawić 5S w praktyce – organizacja miejsca pracy. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2013-04-08 i potrwa ono do 2013-04-09. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Jakość, Produkcja, zarządzanie, inne, planowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Progress Project.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1586.70.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-04-05.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu 5S w praktyce – organizacja miejsca pracy, przypisanego do kategorii – Jakość, Produkcja, zarządzanie, inne, planowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: 5S w praktyce – organizacja miejsca pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *