Pragniemy zaprezentować Lean Manufacturing. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14. Organizatorem jest Effect Group Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.
Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie.
Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Katowice województwo Śląskie.
Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1709.70 PLN.
Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.
Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.
Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Lean Manufacturing, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.
Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Lean Manufacturing.
Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.