Harmonogram i planowanie produkcji, Katowice

Szkolenie pt. Harmonogram i planowanie produkcji, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-29 i potrwa ono do 2012-10-30.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia hotel***. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram i planowanie produkcji, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Harmonogram i planowanie produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *