„Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju firm małopolskiego sektora MMP”, Kraków

Pragniemy Państwu zaoferować „Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju firm małopolskiego sektora MMP”. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-19. Organizatorem jest „Habitat” Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Zarządzanie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Pod Wawelem.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu „Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju firm małopolskiego sektora MMP”, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zarządzanie – zachęca „Habitat” Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: „Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju firm małopolskiego sektora MMP”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *