RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT, Katowice

Pragniemy zaoferować RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-10-11. Organizatorem jest firma GALERIA SZKOLEŃ, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Inter – Prodryn. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 307.50 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa – zachęca GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w mieście Niepołomice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *