„Wady postępowania planistycznego stanowiące – w ocenie wojewody – podstawę stwierdzenia nieważności, Katowice

Data szkolenia o nazwie: „Wady postępowania planistycznego stanowiące – w ocenie wojewody – podstawę stwierdzenia nieważności, jest przewidziany w dniu 2012-09-28. Jesteśmy znani jako Editio s.c. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 375.15 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu „Wady postępowania planistycznego stanowiące – w ocenie wojewody – podstawę stwierdzenia nieważności, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza Editio s.c. z siedzibą w mieście Bydgoszcz.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: „Wady postępowania planistycznego stanowiące – w ocenie wojewody – podstawę stwierdzenia nieważności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *