„Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc, Gdańsk

Szkolenie pt. „Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Editio s.c.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, obligatoryjne, nieruchomości.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 466.17 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu „Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, obligatoryjne, nieruchomości – zachęca Editio s.c. posiadająca siedzibę w miejscowości Bydgoszcz.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: „Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *