„Ocena oddziaływania przedsięwzięć na środowisko”, Kielce

Chcemy przedstawić „Ocena oddziaływania przedsięwzięć na środowisko”. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-09-14. Organizatorem jest firma Editio s.c., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Kielce województwo Świętokrzyskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 367.77 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu „Ocena oddziaływania przedsięwzięć na środowisko”, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej – zachęca Editio s.c. mająca swą siedzibę w mieście Bydgoszcz.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: „Ocena oddziaływania przedsięwzięć na środowisko”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *