„JESTEM KOBIETĄ PRZEDSIĘBIORCZĄ – CZYLI SUKCES NA OBCASACH..” KONFERENCJA–WARSZTATY H. SPA DR ERIS, Wzgórza Dylewskie Hotel SPA

Prezentujemy nowe szkolenie MatiConsulting o nazwie: „JESTEM KOBIETĄ PRZEDSIĘBIORCZĄ – CZYLI SUKCES NA OBCASACH..” KONFERENCJA–WARSZTATY H. SPA DR ERIS. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-07.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, interpersonalne, procesy biznesowe.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Wzgórza Dylewskie Hotel SPA województwo Warmińsko – Mazurskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 2744.00 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-31, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 2%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu „JESTEM KOBIETĄ PRZEDSIĘBIORCZĄ – CZYLI SUKCES NA OBCASACH..” KONFERENCJA–WARSZTATY H. SPA DR ERIS, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, interpersonalne, procesy biznesowe – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: „JESTEM KOBIETĄ PRZEDSIĘBIORCZĄ – CZYLI SUKCES NA OBCASACH..” KONFERENCJA–WARSZTATY H. SPA DR ERIS.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *