„ Procedura sporządzania planu miejscowego w świetle orzeczeń sądów administracyjnych, rozstrzygnięć, Bydgoszcz

Pragniemy przedstawić „ Procedura sporządzania planu miejscowego w świetle orzeczeń sądów administracyjnych, rozstrzygnięć. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-10-18. Organizatorem jest Editio s.c., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Bydgoszcz woj. Kujawsko – Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 367.77 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu „ Procedura sporządzania planu miejscowego w świetle orzeczeń sądów administracyjnych, rozstrzygnięć, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza Editio s.c. mająca swą siedzibę w mieście Bydgoszcz.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: „ Procedura sporządzania planu miejscowego w świetle orzeczeń sądów administracyjnych, rozstrzygnięć.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *