ZOSTAŃ SZEFOWĄ – JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ I ODNIEŚĆ SUKCES, Poznań

Chcemy zaprezentować ZOSTAŃ SZEFOWĄ – JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ I ODNIEŚĆ SUKCES. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-10-26. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, podejmowanie decyzji.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu. Dla tego obiektu położenie są zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy bądź jej uzyskania.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1233.00.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-01, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 10%.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ZOSTAŃ SZEFOWĄ – JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ I ODNIEŚĆ SUKCES, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, marketing i sprzedaż, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, podejmowanie decyzji – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ZOSTAŃ SZEFOWĄ – JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ I ODNIEŚĆ SUKCES.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *