Zmiany w VAT 2013 – praktyczne warsztaty podatkowe, Warszawa

Pragniemy Państwu zaprezentować Zmiany w VAT 2013 – praktyczne warsztaty podatkowe. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-28 i potrwa ono do 2012-10-23. Organizatorem jest Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował siedziba dziennika „Rzeczpospolita”.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 602.70.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany w VAT 2013 – praktyczne warsztaty podatkowe, przypisanego do kategorii – Księgowe – zachęca Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zmiany w VAT 2013 – praktyczne warsztaty podatkowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *